Súlyos lopás és lopás bűncselekményére derített fényt a szabadkai rendőrség, ennek eredményeként letartóztatta B.H.-t (38), akinek nincs bejelentett lakcíme.

B.H. a gyanú szerint október folyamán betört egy házba Szabadka központjában, ahonnan arany ékszert, órát és pénzt lopott el, egy templomból pedig az önkéntes adományokat vitte magával.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A gyanúsított 48 órás előzetesbe került, ellene bűnvádi feljelentést tesznek.