Siniša Mali szerb kormányfőhelyettes, pénzügyminiszter munkalátogatáson vesz részt az Amerikai Egyesült Államokban. Instagram-profilján bejelentette, hogy elégedett az ott elvégzett munkával.

„Találkozók sorával folytattuk washingtoni munkalátogatásunkat, ahol bemutattuk a tárgyalópartnereknek a mai globális bizonytalanság ellenére is jól teljesítő Szerb Köztársaság eredményeit. Elégedettek vagyunk, mert minden tettünkért elismerést kaptunk, ami alapot ad a folytatáshoz” – fejtette ki gondolatait Szerbia pénzügyminisztere.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Siniša Mali (Beta)