A közlekedési rendőrök Sjenicában kizártak a forgalomból egy 23 éves sofőrt, aki egy Škoda volánja mögé ült be úgy, hogy szervezetében 4,95 ezrelék alkohol volt.
A fiatalember a fokozott közúti ellenőrzés során bukott le, és a rendőrségi fogdában végezte.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A rendőrök erőszakos gépjárművezetés miatt tesznek ellene feljelentést.


