Nem sikerült Györe Lászlónak bejutnia a Párizsban zajló Roland Garros tenisztorna második fordulójába, miután a nyitónapon 7:6 (8-6), 4:6, 7:6 (8-6), 6:1 arányú vereséget szenvedett a szlovák Martin Kližan ellen.

Györe az első játszmában egy breaknek köszönhetően 4:1-re is vezetett, azonban Kližannak sikerült egyenlítenie, így a játszma a rövidítésben dőlt el. A tie-break során a zentai teniszezőnek 6:5-nél szettlabdája volt, azonban utána mindkét adogatását elveszítette, így Kližan 8-6-ra megnyerte a rövidítést.

A második játszma elején előbb Györe breakelt, majd Kližan következett, azonban a zentai játékosnak még egyszer sikerült elnyernie adogatójátékát, s ezt az előnyét meg is őrizte a szett végéig, amit így 6:4-re meg is nyert, és egyenlített.

A harmadik játszmában egy-egy break volt mindkét oldalon, azzal, hogy Kližan 5:4-es vezetésénél Györe két játszmalabdát is hárított. A rövidítés során sikerült még négyet hárítani, azonban a hetedik játszmalabdát kihasználta a szlovák játékos, így megnyerte a szettet.

A negyedik játszma kezdetén Györe mindjárt elveszítette az adogatójátékát, s mivel 3:1-nél, illetve 5:1-nél is újabb Kližan break-következett, így a szlovák teniszező három óra és huszonhét perces küzdelem után megnyerte a találkozót, s bejutott a második fordulóba.

Kližannak először sikerült legyőznie Györét, aki mindkét korábbi mérkőzésüket megnyerte: 2015. március 6-án Prostějovban mérték össze erejüket, s akkor 7:5, 2:6, 6:2 volt az eredmény Györe javára, másodszor pedig a marokkói Marrákesben találkoztak, s akkor is Györe győzött, 7:6, 6:3 arányban.