Nem sikerült kicsikarnia a döntetlent a Topolyai Sport Clubnak a Szerb Szuperliga 19. fordulójában a belgrádi Čukarički vendégeként: a TSC a 83. percig vezetett Tumbasević 34. minutumban lőtt góljával, utána azonban hat perc alatt két gólt kapott, így a fővárosi együttes 2:1-re megnyerte a találkozót. A Čukarički játékosai közül Stefan Šapić a 83., valamint Milutin Vidosavlejvić a 89. percben iratkozott fel a góllövőlistára. A belgrádi együttes saját közönsége előtt a 2019/2020-as idényben tíz meccset játszott, s ebből kilencet megnyert, s mindössze egyszer, az újvidéki Vojvodina ellen nem gyűjtötte be a győzelemért járó három pontot (a székvárosiak elleni meccs végeredménye 0:0 lett).

Az újonc TSC tizenkilenc mérkőzésen kilenc győzelmet, hat döntetlent és négy vereséget jegyzett, s 33 ponttal a bajnokságban az ötödik helyen várja a vasárnapi mérkőzést, amelyet Zentán rendeznek, s az újvidéki Vojvodina lesz a topolyai csapat ellenfele.