A harmadik helyen kiemelt, argentin Pedro Cachinnak se sikerült megállítania Györe Lászlót Kitzbühelben: az osztrák városban zajló 250-es ATP-torna negyeddöntőjében a zentai játékos nyolcvan perc után 6:4, 6:2-re nyert a világranglista 54. helyezettje ellen, s bejutott a legjobb négy közé.

Györe, aki a világranglista 38. helyezettje, és akit a szervezők az ötödik helyen emeltek ki, az első játszmában, 3:3-as állásnál elnyerte ellenfele adogatójátékát, s 5:4-nél a szettért adogathatott. Három játszmalabda után Cachin előtt adódott lehetőség az egyenlítésre, azonban Györe hárította a break-labdát, és a negyedik szettlabdát kihasználva, negyvennégy perc után megnyerte a játszmát.

A második szett mindjárt egy Györe-breakkel indult, s a folytatásban a zentai teniszező magabiztosan hozta a saját adogatójátékát, s mivel 4:2-nél is sikerült breakelnie, így végül 6:4, 6:2 arányban nyert, és bejutott az elődöntőbe, ahol az osztrák Dominic Thiem (116.) és a francia Arthur Rinderknech (67.) mérkőzés győztese lesz az ellenfele.

Györe a negyeddöntős győzelemnek köszönhetően a 30. hely környékére tornázza majd fel magát a hétfőn kiadásra kerülő világranglistát, vagyis nagyon közel kerül pályafutása legjobb világranglistás helyezéséhez, ami a 27. pozíció volt 2019 júniusában.