A TSC mindent megtesz annak érdekében, hogy jó eredményt érjenek el a ma esti Braga elleni mérkőzésen. A topolyai csapat háromgólos hátrányt próbál meg ledolgozni, a vezetőedző és a játékosok is motiváltak. Mint mondják, nehéz, de nem lehetetlen ilyen hátrányból is kiharcolni a továbbjutást.

A TSC labdarúgócsapata a Bajnokok Ligája harmadik selejtezőkörében a Braga otthonában játszott és 2:0-s félidőt követően háromgólos hátrányba került. A mérkőzés előtt jó a hangulat a csapatban, bíznak a sikerben, amiért mindent megtesznek majd.

A portugálokat irányító Artur Jorge az első mérkőzést követő sajtótájékoztatón elmondta, hogy játékosai betartották a megbeszélteket, ennek köszönhetően magabiztos győzelmet arattak. A topolyai visszavágóra is maximálisan készülnek azonban, hiszen a párharc még nem dőlt el. Mindkét csapat bajnoki fordulót is játszott a visszavágó előtt. A TSC a kragujevaci Radnički ellen 1:0 arányban nyert. A Braga viszont a jelek szerint ellőtte puskaporát a TSC ellen, mert hazai pályán a Famalicão ellen 2:1 arányban alulmaradt.

Žarko Lazetić vezetőedző a TSC Arénában megtartott sajtótájékoztatón megerősítette, hogy a cél a jó eredmény elérése. Számít a hazai közönség bíztatására, támogatására. Véleménye szerint a legkedvezőbb forgatókönyv lenne a mérkőzés elején, kicsit később, majd pedig végén is lőni egy gólt, miközben nem kapni egyet sem.

Veljko Ilić kapus a sajtótájékoztatón elmondta, hogy a játékosok is számítanak minden szurkolóra, motiváltak és készen állnak mindent megtenni a továbbjutás érdekében. A Bajnokok Ligája selejtezője harmadik fordulójának visszavágója ma 20 órakor kezdődik a TSC Arénában