Az ivanjicai Javor-Matis vendégeként gyűjtötte be az újabb három pontot a Topolyai Sport Club a Szerb Szuperligában: a negyedik fordulóban a vendégek 3:0 arányban győztek, s megszerezték sorozatban harmadik győzelmüket a bajnokságban, s továbbra is az éllovas Crvena zvezda mögött a második helyen állnak.

A TSC már az első félidőben eldöntötte a három pont sorsát, ugyanis a 20. percben Petar Stanić értékesítette a jogosan megítélt tizenegyest, majd a 37. percben a büntőt kiharcoló Saša Jovanović lőtt szép gólt, a játékrész hajrájában pedig Dolmagić kezezése miatt megítélt tizenegyest Miloš Pantović lőtte a kapu jobb oldalába, Manojlović kapus másodszor is balra vetődött.

A TSC négy forduló alatt tíz pontot gyűjtött, s a második helyen várja az ötödik fordulót, amikor az újonc IMT-t fogadja a TSC Arénában: a belgrádi együttes hét pontot gyűjtve a harmadik helyen áll a Szuperligában.

Négy meccs, három győzelem a topolyai mérleg a bajnokságban (Fotó: FK TSC)