Megszerezte hatodik győzelmét a Topolyai Sport Club a Szerb Szuperliga 2023/2024-es idényében, miután a hetedik fordulóban 6:3 arányban nyert az újonc Železničar ellen. A pancsovai együttesnek esélye sem volt a pontszerzésre a TSC Arénában, ugyanis a hazaiak már tíz percnyi játék után Ifet Đakovac góljaival 2:0-ra vezettek, a 37. percben pedig Petar Stanić is feliratkozott a góllövőlistára, így a félidőre háromgólos előnnyel mehettek a hazaiak. A második félidőben a hazaiak részéről Dušan Cvetinović, Мiloš Pantović és Miloš Vulić volt eredményes, míg a vendégek közül Aleksandar Đorđević és Aleksandar Šušnjar neve került fel a góllövőlistára.

Mivel a Crvena zvezda kikapott 2:1-re a Čukarički vendégeként, a TSC előnye négy pontra nőtt a táblázaton, mivel a topolyai együttes a hét forduló alatt 19, a Zvezda pedig 15 pontot gyűjtött.

A TSC legközelebb csütörtökön 21 órakor lép pályára Londonban a West Ham United vendégeként az Európa-liga csoportkörében, a jövő hétvégi, C. zvezda elleni rangadót pedig elhalasztották.