Vezetett, de végül 3:1-es vereséget szenvedett a Topolyai Sport Club az Európa-liga A csoportjának első fordulójában: a TSC Londonban a West Ham United vendégeként derekasan helytállt, jól védekezett, s Petar Stanić góljával a 48. percben a vezetést is megszerezte, de utána a hazaiak négy perc alatt fordítottak. A topolyaiak az európai kupaporondon legközelebb október 5-én lépnek pályára, amikor a görög Olimpiakoszt fogadják a TSC Arénában.

Az első játékrész során a hazaiak sokkal többet birtokolták a labdát, s hogy nem szereztek gólt, az elsősorban Simić kapus, valamint a vendégek remek és szervezett védekezésének köszönhető, ugyanis Kehrernek, Ingsnek és Mavropanosznak is megvoltak a helyzetei, de egyikből sem született gól. A TSC a hajrában veszélyeztetett, amikor Stanić szöglete után Stojić fejese a felső lécet érintve hagyta el a játékteret, Žarko Lazetić, a topolyaiak edzője a kezébe temette arcát, ezzel is jelezve, mekkora lehetőség maradt ki, hiszen ha a fejes pár centivel lejjebb ment volna, akkor a TSC egygólos előnnyel mehetett volna a szünetre.

Ami nem következett be a szünet előtt, az megtörtént utána: Petar Stanić csent el egy labdát a hazai védelemtől, és elrobogott vele a kapuig, ahol egy remek lövéssel megszerezte csapatának a vezetést. A West Hamet alaposan meglepte a gól, kellett pár perc, mire rendezték a soraikat, de utána mindössze négy percre volt szükségük, hogy már ők vezessenek: a 66. percben Nemanja Petrović ért pechesen bele a labdába, amely így a saját kapujába pattant, majd a 70. percben Kudus egy szöglet után senkitől sem zavartatva fejelhette a labdát a TSC kapujába. A harmadik hazai gól is egy szöglet után született, amikor a 82. percben a rövid saroknál levő cseh Souček fejelt a vendégek kapujába.

Európa-liga, A csoport, 1. forduló: West Ham United – Topolyai Sport Club 3:1 (Petrović öngól 66., Kudus 70., Souček 82., illetve Stanić 48.), Olimpiakosz – Freiburg 2:3.

A következő forduló párosítása (október 5.): Freiburg – West Ham United, TSC – Olimpiakosz.