Kétgólos hátrányból állt fel, és szerezte meg első pontját a Topolyai Sport Club az Európa-liga A csoportjában: a topolyaiak derekasan küzdöttek, a 72. perctől emberelőnybe is kerültek, s hiába vezetett az Olimpiakosz 2:0-ra, a végeredmény 2:2 lett.

A görög csapat a 16. percben szerezte meg a vezetést, amikor Podence jobb oldali beívelését Maszurasz fejelte tíz méterről a bal alsó sarokba. A vendégek a második félidő elején, az 57. percben megduplázták előnyüket, amikor az első találatnál gólpasszt adó Podence a hazaiak tizenhatosában egy csel után tizenegy méterről laposan a kapu bal oldalába lőtt, Ilić a sok védőtől későn vette észre a labdát. A 63. percben kettőt cseréltek a vendégek, de mire a két gólszerző elhagyta a pályát, már 2:1 állt az eredményjelzőn, ugyanis Saša Jovanović remekül passzolt Ifet Đakovac elé, aki a bal alsóba lőtt. A 71. percben aztán egy csapásra megváltozott a játék képe, ugyanis Doi utolsó emberként szabálytalanul állította meg Jovanovićot, amiért a francia játékvezető gondolkodás nélkül piros lapot mutatott fel neki. A hazaiak a 90. percben egyenlítettek, Miloš Pantović góljával, aki kapásból lőtt a görögök kapujába.

Európa-liga, A csoport, 2. forduló: Topolyai Sport Club – Olimpiakosz 2:2 (0:1)

TSC Aréna, 4000 néző, játékvezető: Benoît Bastien (francia). Góllövők: Đakovac a 64., Pantović a 90., illetve Maszurasz a 16., Podence az 57. percben.

Kiállítva: Doi a 72. percben.

TSC: Ilić – Petrović, Antonić (Vulić, 79.), Čalušić, Cvetković – Stanić (Pantović, 79.), Đakovac, Stojić, Radin (Mircsevszki, 88.) – Jovanović (Sós, 88.), Rakonjac. Edző: Žarko Lazetić.

Olimpiakosz: Pasalakisz, Quini, Doi, Recosz, Rodinej – Camara, Hezze – Podence (Jovetić, 63.), Fortunisz (Alexandropulosz, 74.), Maszurasz (Solbakken, 63.) – El Kaabi (Porozo, 74.). Edző: Diego Martínez.