Nem okozott gondot a Topolyai Sport Clubnak a kruševaci Napredak legyőzése: a Szerb Szuperliga 37., utolsó fordulójában a TSC kiütéses, 6:0-s győzelmet jegyzett a mindkét együttes számára tétnélküli találkozón.

A TSC így 75 ponttal szerezte meg a korábban már bebiztosított bronzérmet, ami azt jelenti, hogy az Európa-liga selejtezőjének play-offjában, vagyis az utolsó fordulóban kezdi meg szereplését a nemzetközi kupaporondon, s amennyiben nyer, úgy az EL-csoportkörébe jut, ha pedig veszít, akkor a Konferencia-liga csoportkörében folytathatja, vagyis biztosított az őszi szereplése az európai porondon.

A TSC a hatodik percben Ifet Đakovac remek kiugratása után szerezte meg a vezetést, ugyanis a középpályás remek ütemben passzolt az üresen álló Aleksandar Ćirkovićhoz, akinek nem volt nehéz dolga két méterről az üres kapuba gurítani. A hazaiak a 42. percben duplázták meg előnyüket, amikor ismét Đakovac kapitt egy jó labdát a jobb szélen, ezúttal azonban egyből középre, az érkező Petar Stanićnak pedig nem volt nehéz dolga. Az 52. percben már 3:0 állt a kijelzőn: Sós Bence beívelését Nemanja Stojić kanalazta vissza az alapvonalról, az érkező Stanić pedig megszerezte második gólját a mérkőzésen. Az 59. percben Stojić tálalt Stanić elé, aki levette a labdát, majd a kapuval szemben álló Miloš Pantovićhoz passzolt, aki közelről nem hibázott. A 79. percben Ćirković vette észre, hogy a védők elméláztak, s tizenhét méterről a kapu bal oldalába lőtt, két perccel később pedig Sós Bence lőtt a kapuba Đakovac passza után.

A TSC a harminchét mérkőzésen 75 pontot gyűjtött, s ezzel a harmadik helyen zárta a bajnokságot, míg a Napredak 40 ponttal a felsőház sereghajtója, vagyis nyolcadik lett.