A június másodikai helyhatósági választások kampányának keretében a Szabadka az erőszak ellen – Szabadkát választom – Nela Tonković nevű koalíció teadélelőttre hívja a város polgárait, amire szombaton, május 25-én 11 órától kerül sor a Zeneiskola mögötti parkban Danilo Kiš mellszobránál.

Nela Tonković polgármesterjelölt közölte hogy a találkozó témája a városrendezés lesz.

– A teadékelőttön arról beszélgetünk, hogy milyennek szeretnénk látni városunkat, és ennek tervét hogyan fogjuk együtt kidolgozni. A tervezének mindig köze van a jelenhez és a jövőhöz is, mi pedig azt szeretnénk, hogy városunk a felelősség és a polgárokkal való törődés példaképe legyen. Ezért fontos, hogy az önök véleményét, elképzeléseit is halljuk – olvasható a meghívóban.

Danilo Kiš mellszobra a Zeneiskola mögötti parkban (Fotó: Magločistač)