Vélhetően rövidesen Szabadka is felkerül az Apple Maps-ra, ugyanis kedden a városi nyugati felében, a Bajai út környékén 360 fokos felvételeket készített a vállalat járműve.

A B92 a közelmúltban arról írt, hogy az Apple térképei egyelőre csak béta verzióban érhetők el, és egyelőre csak korlátozott számú eszközön, illetve böngészőben tekinthetők meg.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Az Apple Maps autója (Fotó: Illusztráció/Wikipédia)