Elhunyt Juhász Csaba, a szerbiai amerikai futball (NFL) válogatott egykori tagja. Juhász halálhírét a Szerbiai Amerikai Futballszövetség (SAAF) is megerősítette.
Juhász Csaba a Dukes Újvidék csatáraként a legjobb játékosnak számított. 2007-ben a legjobb irányítónak választották. Két évvel később súlyos lábsérülése miatt egy ideig nem játszhatott. 2010-ben a szabadkai Spartaknál tért vissza a pályára.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Felesége és három gyermek gyászolja. Temetése október 5-én 11 órakor lesz a magyarcsernyei temetőben.
Juhász Csaba negyven éves volt.


