Meggondolták magukat és mégsem kezdenek bele a boldogasszonyfalvi csomópont felújításába, így zavartalan lesz a gázellátás Vajdaságban, ezt Dušan Bajatović, a Srbijagas igazgatója nyilatkozta a Szerbiai Rádió és Televíziónak.
Az igazgató kiemelte, hogy a fogyasztók elégedetlensége miatt, akik nem tudják másként megoldani a fűtést vagy főzést, tavaszra halasztották a szükséges alkatrészek cseréjét.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A Srbijagas igazgatója kiemelte, hogy többé-kevésbé biztosított a gáz, de még folyamatban vannak a tárgyalások az oroszokkal. A gáz ára viszont változni nem fog, tette hozzá.


