Az inđijai rendőrség letartóztatott két személyt, akiket azzal gyanúsítanak, hogy egy helyi cég teherautóiból és munkagépeiből mintegy 300.000 dinár értékű üzemanyagot loptak el.
A letartóztatottak V.K. (21) és S.R. (33). A gyanú szerint ők szeptember 19. és október 2. között feltörték a teherautók és munkagépek üzemanyagtartályait, és 1.500 liter üzemanyagot loptak el.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A két férfi 48 órás őrizetben marad, és négy súlyos lopás miatt bűnvádi feljelentéssel kerülnek az ügyészség elé.


