Egy maszkot viselő fiatalember baseball ütővel kezdte szétverni a Szerb Haladó Párt újvidéki irodáját, a tüntetők közül egy valaki a nyakánál fogva elrángatta onnan, mivel a korábbi megbeszélés szerint a szervezők semmilyen rendbontást nem szeretnének. Kis kakaskodás után a baseball ütős fiatalembert védők és az őt megfékezni igyekvők személyek közösen kezdték el szidni az államelnököt. A baseballos fiatalember az N1 Televízió riporterének azt mondta, hogy nem a hatalom bízta meg és nem beépített ember, csak elege van a Szerb Haladó Pártból és ezért akarta betörni a székház ablakát.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Tüntetés Újvidéken: Az áldozatokért gyertyát gyújtottak, séta a városházáig


