Hivatali autóval okozott közlekedési balesetet egy rendőrtiszt vasárnap a Prokuplje községben lévő Nova Božurna faluban, írja a szerb sajtó.

Az egyenruhás egy másik rendőrautó mögött haladt, és valószínűleg nem tartotta be a követési távolságot, ezért rohant bele az előtte lévő rendőrkocsiba.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Lapértesülések szerint a prokupljei rendőrállomáson mindkét rendőrautó sofőrjét alkoholtesztnek vetették alá, de megállapítást nyert, hogy egyikük vérében sem volt alkohol.

A történtekről értesítették az ügyészséget, amely a balesetet okozó rendőr ellen feljelentést tesz majd.