A Maccabi Tel-Aviv 3:0-s győzelmet aratott Szombathelyen a Topolyai Sport Club ellen az Európa-liga rájátszásának első mérkőzésén. A TSC-nek voltak helyzetei, azonban az, hogy már az első félidő végére kilenc emberre fogyatkoztak, rányomta az egész találkozóra a bélyegét.

A vendéglátó Maccabi a 26. percben szerezte meg a vezetést, amikor Sissokho lövése után Turgemanhoz került a labda, aki nyolc méterről védhetetlenül lőtt a léc alá. A félidő vége felé előbb Mateja Đorđević kapott piros lapot egy lerántásért, majd az utolsó percben Mihajlo Banjac egy nyújtott lábas becsúszás miatt mehetett idő előtt zuhanyozni, így a TSC kilenc emberrel fejezte be az első félidőt.

A második félidőben a hazaiak edzője, Žarko Lazetić a 62. percben hármat is cserélt, egy perccel később pedig már 2:0 állt az eredményjelzőn, ugyanis Perec fejelte a labdát kapura, amely kis szerencsével átjutott Ilićen és a gólvonal mögé pattant. A TSC a következő percben közel járt a szépítéshez, de Saša Jovanović ziccerben a kapus fejét találta el. A 3:0-s végeredményt a csereként beállt Madmon állította be a 83. percben.

A TSC augusztus 29-én 21 órakor a TSC Arénában fogadja a Maccabi Tel-Avivot, s addig nem is lép pályára a topolyai együttes, ugyanis a Crvena zvezda elleni bajnoki meccset a belgrádi együttes kérésére elhalasztották.