A rendőrség egyelőre nem vett őrizetbe senkit, csak azt tudják, hogy a támadást többen követték el. A lövöldözés egy éjszakai életéről ismert negyedben történt.

Legalább négy ember meghalt és több tucatnyian megsebesültek egy lövöldözésben az Egyesült Államokban, az alabamai Birminghamben – írja a BBC.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Truman Fitzgerald birminghami rendőr újságíróknak azt mondta, hogy egyszerre többen lőttek rá egy csoportra, a város Five Points South nevű negyedében. A rendőrség két férfi és egy nő holttestét találta meg a helyszínen, egy negyedik áldozat pedig a kórházban halt bele a sérüléseibe, foglalta össze a Euronews.

A többi sérült közül a rendőrség szerint legalább négy ember állapota életveszélyes.

A nyomozók még vizsgálják, hogyan történt az eset, egyelőre egyetlen gyanúsítottat sem vettek őrizetbe.