Keddtől, október elsejétől egészen október 22-ig nem használható az Újvidék-Szabadka autópálya Nagyfény és Szabadka dél leágazás közötti szakasza.
A Putevi Srbije közvállalat közleménye szerint az autópályán az Újvidékről Horgos felé vezető oldalát ezen a szakaszon teljes szélességében lezárták.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A munkálatok idején a forgalmat mindkét irányból az út jobb oldalára terelik. A helyszínt jelzőberendezésekkel biztosítják.
A tervek szerint az említett szakaszt október 22-én 18 órakor nyitják meg a forgalom számára.


