Keddtől, október elsejétől egészen október 22-ig nem használható az Újvidék-Szabadka autópálya Nagyfény és Szabadka dél leágazás közötti szakasza.

A Putevi Srbije közvállalat közleménye szerint az autópályán az Újvidékről Horgos felé vezető oldalát ezen a szakaszon teljes szélességében lezárták.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A munkálatok idején a forgalmat mindkét irányból az út jobb oldalára terelik. A helyszínt jelzőberendezésekkel biztosítják.

A tervek szerint az említett szakaszt október 22-én 18 órakor nyitják meg a forgalom számára.