Milorad Dodik, a boszniai Szerb Köztársaság elnöke hétfőn Banja Lukában kijelentette, hogy az USA bíróságai pontosan úgy üldözték Donald Trum újonnan megválasztott elnököt, mint ahogyan őt üldözi Bosznia-Hercegovina bírósága.

„Az a közös kettőnkben, hogy az eltorzult hatalom őt Amerikában üldözte, engem meg itthon. Ha ő (Trump) harcol az eltorzult bíróságokkal, akkor én is harcolni fogok!” – jelentette ki a politikus.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Hozzátette, ez számára, a boszniai Szerb Köztársaság elnökeként csak további erőt ad a boszniai szerb entitás érdekeinek és illetékességeinek védelmezéséhez.

Dodik mulatsággal ünnepelte meg Trump győzelmét (Videó)

Milorad Dodik (Fotó: Beta)