A londoni Tottenhamnek egy félidő is elég volt, hogy bebiztosítsa győzelmét a belgrádi Crvena zvezda ellen a Bajnokok Ligája B csoportjának harmadik fordulójában: az angol együttes az első félidőben háromgólos előnyt szerzett, s végül 5:0-ra nyert a szerb bajnok ellen. A góllövőlistára Kane és Szon is kétszer iratkozott fel, s rajtuk kívül még Lamela lőtt gólt a kedd esti mérkőzésen.

A Crvena zvezda így három forduló után három ponttal a csoport harmadik helyén áll, megelőzve az egypontos Olimpiakoszt. A csoportot a müncheni Bayern vezeti, amely mindhárom mérkőzését megnyerte, a Tottenham pedig a második négy ponttal.

A következő fordulót november hatodikán rendezik: a negyedik játéknapon a Crvena zvezda Belgrádban fogadja a Tottenhamet, az Olimpiakosz pedig a müncheni Bayern otthonában lép pályára.

B csoport, 3. forduló: Tottenham-Crvena zvezda 5:0 (Kane 9., 72., Szon 16., 44., Lamela 57.), Olimpiakosz-Bayern München 2:3.

A sorrend: 1. Bayern 9, 2. Tottenham 4, 3. Crvena zvezda 3, 4. Olimpiakosz 1 pont.

A következő forduló (november 6-án): Crvena zvezda-Tottenham, Bayern München-Olimpiakosz.