Egy négy gólt hozó mérkőzésen szerezte meg első pontját a belgrádi Crvena zvezda a Bajnokok Ligájában: a fővárosi piros-fehérek saját közönségük előtt 2:2-es döntetlent játszottak a svájci Young Boys-szal a G csoport második fordulójában.

A C. zvezda a 35. percben Ndiaye góljával szerezte meg a vezetést, miután a VAR-szoba jelezte, a játékos a partjelző jelzése ellenére nem volt lesen, amikor Bukari elrúgta a labdát. A második félidő harmadik percében Ugrinić egyenlített, majd a 61. percben Itten tizenegyesből lőtt góllal megfordította az állást. A 2:2-es végeredményt Bukari állította be két perccel a rendes játékidő vége előtt.

A csoport másik mérkőzésén a Manchester City, csakúgy, mint az első találkozóján a Crvena zvezda ellen, a Lipcsét is 3:1-re győzte le.

A csoport állása: 1. Manchester City 6, 2. Lipcse 3, 3-4. Young Boys és C. zvezda 1-1 pont.

A Crvena zvezda legközelebb október 25-én lép pályára, amikor 21 órától a Lipcse vendége lesz Németországban.