A topolyai 3:1-es vereség után Freiburgban 31500 néző előtt 5:0-s vereséget szenvedett a Topolyai Sport Club a város nevét viselő csapat vendégeként az Európa-liga A csoportjának negyedik fordulójában.

A sérült Sallai Roland nélkül kiálló Freiburg az első perctől kezdve uralta a mérkőzés irányítását, s megérdemelt győzelmet jegyzett. A hazaiak 23. percben Merlin Röhl góljával szerezték meg a vezetést, amit az 56. percben Eggestein duplázott meg Grifóval történő remek háromszögezést követően. A Freiburg harmadik gólját Weisshaupt egy remek csel után szerezte a 69. percben, a negyediket pedig Junior Adamu lőtte a 80. percben. Az 5:0-s végeredményt Ritsu Doan állította be a bírói ráadás második percében.

A TSC vasárnap a Szerb Szuperliga 15. fordulójában az újvidéki Vojvodinát látja vendégül a TSC Arénában, míg az Európa-ligában legközelebb november 30-án lép pályára, amikor a londoni West Ham United érkezik Topolyára.

A csoport állása: 1-2. Freiburg és West Ham United 9-9 pont, 3. Olympiakosz 4, 4. Topolyai Sport Club 1 pont.