A nagybecskereki rendőrök letartóztatták az Antalfalva környéki A.P.-t (25) és a pancsovai M. Đ.-t (27), akiket azzal gyanúsítanak, hogy Nagybecskereken egy 17 és egy 19 éves fiatalnak fuvart ajánlottak fel, majd útközben késsel megfenyegették őket, és elvették tőlük a mobiltelefonjaikat és a pénzüket.
A megtámadott fiúkat a nagybecskereki Sürgősségi Központba szállították, ahol megállapították, hogy könnyebb testi sérüléseket szenvedtek.
A gyanúsítottakat 48 órás előzetes letartóztatásba helyezték, ellenük rablás miatt tesznek bűnvádi feljelentést.

Fotó: 021.rs

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal