Súlyos alkoholmérgezéssel szállítottak kórházba egy hároméves kislányt csütörtökön este, értesült a Blic. A belgrádi rendőrséget arról értesítették, hogy a Tiršova gyermekkórházba édesapja kíséretében érkezett a kislány, akire állítólag szomszédja talált rá. A kislány akkor már eszméletlen állapotban volt.
A rendőrséget arról értesítették, hogy a kislány nagyon súlyos, életveszélyes állapotban van. Édesanyja egyedül hagyta otthon.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A Blic úgy tudja, hogy a gyermeknek két testvére van, őket vitte el az édesanya valahová, a kislányt pedig otthon hagyta.
A rendőrség nyomoz az ügyben.


