A smederevói Műszaki Iskola második osztályos diákja, egy tizenhat éves fiú esett ki az iskola második emeletéről, tanítási időben, a második váltásban, erősítette meg az esetet a smederevói rendőrkapitányság.
A SDCafe.rs portál megkeresésére a helyi közkórházból közölték, hogy a fiút elsősegélyben részesítették, és az első vizsgálatok alapján nem szenvedett életveszélyes sérüléseket.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A vizsgálatkor eszméleténél volt, és a jelek szerint a belső szervei nem sérültek meg.
Elővigyázatosságból a sérültet Belgrádba szállították további kivizsgálás céljából.
Az incidens részletei egyelőre nem ismertek, de várhatóan a nyomozóhatóságok hamarosan kiderítik, hogy pontosan hogyan esett ki a fiú a második emeletről.


