Csütörtökön 88 baleset történt Szerbiában, ezekben 10 személy megsérült és ketten életüket vesztették.
Az év eleje óta a közlekedésrendészet több mint 46 ezer olyan szabálysértést jegyzett fel, amikor a járművezető alkoholos befolyásoltság alatt vezetett, és több mint 9000 sofőr került józanítóba azért, mert súlyos, nagyon súlyos vagy teljesen ittas állapotban volt.
Tekintettel arra, hogy hosszú hétvége elé nézünk, amikor az emberek gyakrabban néznek a pohár fenekére, a rendőrség arra kéri a járművezetőket, hogy saját és a közlekedés többi résztvevőjének a biztonsága érdekében ne üljenek volán mögé, ha isznak.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal