Egy ilyen pillanatban egységesnek és összetartónak kell lennünk, segítséget és támogatást kell nyújtanunk mindenkinek, akinek szüksége van rá. Meggyőződésem, hogy a mentőszolgálatok, a rendőrség, az egészségügyi dolgozók és minden más hatóság mindent megtesz a sérültek megsegítése érdekében – írta sajtóközleményében Juhász Bálint, a tartományi képviselőház elnöke.
Juhász a tartományi parlament nevében nyilvánított részvétet a tragikus balesetben elhunytak családjainak és barátainak.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


