Több ezer ember gyűlt össze a Jaša Tomić körút és a Szabadság körút sarkán, hogy tisztelegjenek az újvidéki vasútállomáson történt tragédia áldozatainak emléke előtt. Az összegyűltek gyertyákat gyújtanak, virágokat és plüssjátékokat helyeznek el az áldozatok emlékére.
A jelenlévők transzparenseket tartanak a balesetben elhunyt 14 áldozat nevével.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A megemlékezés idejére lezárták a Jaša Tomić körutat. A polgárok az újvidéki ellenzék felhívására gyűltek össze.
Pénteken, a vasútállomással szemben, a polgárok csendben gyertyát gyújtottak, virágokat és plüssjátékokat helyeztek el, és ugyanígy folytatódott a megemlékezés a szombati nap folyamán is. A Szabadság téren is gyertyákat gyújtottak. 


