November 6-a óta, vagyis most már több mint egy hete nem adott életjelet magáról az óbecsei származású Menda Csilla.
A közösségi oldalakon húga, Menda Orsolya kért segítséget az ismerősöktől. Azt írja, legutolsó információi szerint Menda Csilla Csehországban tartózkodott, Brno környékén. Egy ideig viszont Németországban, Stuttgartban is élt.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
A család arra kér mindenkit, aki információval tudna szolgálni, vagy esetleg látta Csillát az jelentse privát üzenetben.
„Nagyon aggódunk érte! Az egészségi állapota labilis, gyógyszeres kezelés alatt áll”, teszi hozzá testvére a bejegyzésben.
Menda Csilla eltűnését a szabadkai rendőrségen is bejelentették, mivel ott volt a legutóbb bejelentett lakcíme.


