Őrizetbe vettek egy szabadkai férfit, aki a gyanú szerint egy 72 éves szabadkai nő otthonából mintegy 11,5 millió dinár értékű ékszert lopott el, miközben szobafestési munkálatokat végzett a házban.

A belügyminisztérium közlése szerint a szabadkai rendőrök egy nagy értékű lopás körülményeit derítették fel, és őrizetbe vették a 43 éves B. V.-t, akit a bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A gyanú szerint a férfi pénteken, miközben a 72 éves szabadkai nő házában szobafestési munkálatokat végzett, nagy mennyiségű, összesen 11,5 millió dinárra becsült értékű ékszert tulajdonított el.

A rendőrök a gyanúsítottnál megtalálták az ellopott ékszerek egy részét, amelyeket visszaszolgáltatnak a tulajdonosnak.

Az illetékes ügyészség utasítására B. V.-t legfeljebb 48 órás őrizetbe helyezték, ezt követően büntetőfeljelentéssel együtt a Szabadkai Alapfokú Ügyészség elé állítják.

Illusztráció (Pixabay)