Súlyos baleset történt vasárnap délután Horvátországban, Lošinj szigetén, amikor Mali Lošinj kikötőjében az egyik komp felvezető rámpája lezuhant, és épp az alatta dolgozó matrózokra zuhant, akik közül hárman meghaltak.

A horvát sajtó szerint a komp vasárnap 15:10-kor, Zadarból érkezett. Kirakta az utasokat és az autókat, és 16:30-kor kellett volna visszaindulnia Zadarba, ám a rámpával valami probléma akadt, és a hajón dolgozók ezt próbálták ellenőrizni vagy megjavítani, de az lezuhant és agyonnyomta őket.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

Egy negyedik matróz kórházban van, neki a válla, a háta, és medencéje sérült meg.

Kompbaleset a horvát tengerparton, ketten meghaltak | SZMSZ (Szabad Magyar Szó)