Súlyos alkoholmérgezéssel szállítottak kórházba egy hároméves kislányt csütörtökön este, értesült a Blic. A belgrádi rendőrséget arról értesítették, hogy a Tiršova  gyermekkórházba édesapja kíséretében érkezett a kislány, akire állítólag szomszédja talált rá. A kislány akkor már eszméletlen állapotban volt.

A rendőrséget arról értesítették, hogy a kislány nagyon súlyos, életveszélyes állapotban van. Édesanyja egyedül hagyta otthon.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A Blic úgy tudja, hogy a gyermeknek két testvére van, őket vitte el az édesanya valahová, a kislányt pedig otthon hagyta.

A rendőrség nyomoz az ügyben.