Különleges ajándékot kapott a szerb teniszező, Novak Đoković a szeptember 12-i meccs után. A szabadkai Blaško Gabrić, aki évtizedek óta buzdítja a sportolóinkat, a mérkőzés végén értékes ajándékot adott át a teniszezőnek, Natalija Mišović akadémikus festő „Novak szenvedései Ausztráliában” című művét, amely képszerűen ábrázolja a teniszező szenvedéseit a koronavírus alatt. Novak hálája jeléül aláírt mezzel ajándékozta meg Blaško Gabrićot.

Ezen alkalomból Novak Đoković számára elkészítették a Mini Jugoszlávia tiszteletbeli útlevelét is, amelyet a Yugoland parkban felállítandó szobrának felavatásakor kap majd meg.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal