Orbán Viktor az X közösségi oldalon osztotta meg csütörtökön, hogy telefonon beszélt Donald Trump amerikai elnökjelölttel.
Just got off the phone with President @realDonaldTrump . I wished him the best of luck for next Tuesday. Only five days to go. Fingers crossed 🤞
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal— Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) October 31, 2024
Sok szerencsét kívántam neki jövő keddre. Már csak öt nap van hátra. Szorítok – írta a magyar miniszterelnök.
Orbán Viktor és Donald Trump (Fotó: MTI)


