Vesna Turkulov, a Vajdasági Klinikai Központ igazgatója ma cáfolta azokat a híreszteléseket, melyek szerint két fiatal lány életét vesztette az újvidéki vasútállomáson történt tragédiában. Hangsúlyozta, hogy minden sérült 18 és 24 év közötti, akik továbbra is életveszélyes állapotban vannak. Turkulov a sajtónak elmondta, hogy ma is sok újvidéki lakos érkezett vért adni, de az ország minden részéből jelentkeztek a véradók.
„Elegendő készletünk van” – nyilatkozta Turkulov a Tanjugnak. Hozzátette, hogy az orvosok mindent megtesznek a sérültek életének megmentéséért, az egészségügyi rendszer pedig jól vizsgázott.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


