Elhunyt egy férfi Nagybecskereken, miközben faágakat vágott, feltehetően áramütés érte. A 65 éves férfi a fák tetejét metszette a nagybecskereki Vasutas utcában – erősítette meg az információt az RTS-nek a rendőrség. Az RTS nem hivatalos értesülései szerint a férfi egy emelőkosárban tartózkodott a baleset idején.
Feltehetően áramütés következtében halt meg. A testet boncolásra küldték. A rendőrség 12:30 körül kapta a bejelentést, és azonnal a helyszínre érkeztek a tűzoltók és a mentőszolgálat. A közjogi ügyészséget és a munkaügyi felügyeletet is értesítették. A baleset körülményeinek vizsgálata jelenleg is tart.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal


