November 6-a óta, vagyis most már több mint egy hete nem adott életjelet magáról az óbecsei származású Menda Csilla.

A közösségi oldalakon húga, Menda Orsolya kért segítséget az ismerősöktől. Azt írja, legutolsó információi szerint Menda Csilla Csehországban tartózkodott, Brno környékén. Egy ideig viszont Németországban, Stuttgartban is élt.

Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!

Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ)Banki átutalás vagy Paypal

A család arra kér mindenkit, aki információval tudna szolgálni, vagy esetleg látta Csillát az jelentse privát üzenetben.

„Nagyon aggódunk érte! Az egészségi állapota labilis, gyógyszeres kezelés alatt áll”, teszi hozzá testvére a bejegyzésben.

Menda Csilla eltűnését a szabadkai rendőrségen is bejelentették, mivel ott volt a legutóbb bejelentett lakcíme.