Dušan Bajatovićot, a Vojvodina Labdarúgó Klub vezérigazgatóját választották a Vajdasági Labdarúgó-szövetség alelnökévé. A Vajdasági Labdarúgó-szövetség (FSV) elnöke ismét Dragan Simović lett, írja a 021.rs.
A tartományi labdarúgó-szövetség további alelnökei Goran Drača, Željko Knežević és Zoran Šćepanović lettek. A főtitkári tisztséget továbbra is Dragomir Tanović tölti be.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Az újonnan megválasztott tisztségviselők mandátuma 2030-ig szól.
A Vajdasági Labdarúgó-szövetség végrehajtó bizottságába Novica Anđelkovski, Ljubomir Apro, Duško Grujić, Marija Đurović, Srđan Zavišin, Velibor Katić, Novak Kostrešević, Velibor Mlađenović, Branko Pavlović és Dejan Potočan került be.
A Vajdasági Labdarúgó-szövetség sürgősségi ügyekkel foglalkozó bizottságát az új mandátumban Dragan Simović elnök, valamint Goran Drača, Željko Knežević, Branko Pavlović és Srđan Zavišin tagok alkotják.
A Vajdasági Labdarúgó-szövetség képviselőinek a Szerb Labdarúgó-szövetség közgyűlésébe a 2026 és 2030 közötti mandátumidőszakra Dragan Simovićot, Goran Dračát, Miodrag Radakovićot, Aleksandar Ćirićet, Branislav Nedimovićot, Zoran Šćepanovićot, Željko Kneževićet, Srđan Zavišint, Dragan Despotovićot és Miodrag Cvijićet választották meg.
“A Vajdasági Labdarúgó-szövetség az új mandátum idején is folytatja a vajdasági labdarúgás fejlesztését célzó tevékenységeit, a klubok támogatását, a versenyrendszer erősítését, a szakemberek, játékvezetők és küldöttek képzését, valamint a fiatal labdarúgók munkafeltételeinek javítását Vajdaság-szerte” – közölték az FSV-ben.


