Csütörtökön kerül a kormány napirendjére az idei költségvetés módosítási javaslata – jelentette be Miloš Vučević kormányfő.
„Nyolc milliárd dinárral több pénzt különítünk majd el a tanügyi dolgozók számára, fizetésemelés nélkül, mert többen dolgoznak. Megoldottuk a munkajogi státuszukat” – közölte.
Támogassa a független vajdasági magyar újságírást!
Havi 5 euróért reklámmentesen olvashatja portálunkat és a PLUSZ rovat tartalmait.
Tovább az előfizetési oldalra: Kártyás előfizetés (ÚJ) – Banki átutalás vagy Paypal
Arról is beszélt, hogy az év végéig módosulni fog a büntetőjogi törvény, amivel az oktatásügyi és egészségügyi alkalmazottak különleges elbírálásban részesülnek majd, amennyiben támadás éri őket.
„Ez volt a tanügyi dolgozók követelése, amit az év végéig teljesíteni fogunk” – nyilatkozta Vučević.


