November 20., vasárnap

A csoport: Katar–Ecuador 0:2

November 21., hétfő

B csoport: Anglia–Irán 6:2

A csoport: Szenegál–Hollandia 0:2

B csoport: Egyesült Államok–Wales 1:1

November 22., kedd

C csoport: Argentína–Szaúd-Arábia 1:2

D csoport: Dánia–Tunézia 0:0

C csoport: Mexikó–Lengyelország 0:0

D csoport: Franciaország–Ausztrália 4:1

November 23., szerda

F csoport: Marokkó–Horvátország 0:0

E csoport: Németország–Japán 1:2

E csoport: Spanyolország–Costa Rica 7:0

F csoport: Belgium–Kanada 1:0

November 24., csütörtök

G csoport: Svájc–Kamerun 1:0

H csoport: Uruguay–Koreai Köztársaság 0:0

H csoport: Portugália–Ghána 3:2

G csoport: Brazília–Szerbia 2:0

November 25., péntek

B csoport: Wales–Irán 0:2

A csoport: Katar–Szenegál 1:3

A csoport: Hollandia–Ecuador 1:1

B csoport: Anglia–Egyesült Államok 0:0

November 26., szombat

D csoport: Tunézia–Ausztrália 0:1

C csoport: Lengyelország–Szaúd-Arábia 2:0

D csoport: Franciaország–Dánia 2:1

C csoport: Argentína–Mexikó 2:0

November 27., vasárnap

E csoport: Japán–Costa Rica 0:1

F csoport: Belgium–Marokkó 0:2

F csoport: Horvátország–Kanada 4:1

E csoport: Spanyolország–Németország, al-Hor 20 óra

November 28., hétfő

G csoport: Kamerun–Szerbia, al-Vakra 11 óra

H csoport: Koreai Köztársaság–Ghána, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 14 óra

G csoport: Brazília–Svájc, Doha (974 Stadion) 17 óra

H csoport: Portugália–Uruguay, Luszail 20 óra

November 29., kedd

A csoport: Hollandia–Katar, al-Hor 16 óra

A csoport: Ecuador–Szenegál, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16 óra

B csoport: Wales–Anglia, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20 óra

B csoport: Irán–Egyesült Államok, Doha (al-Tumama Stadion) 20 óra

November 30., szerda

D csoport: Tunézia–Franciaország, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16 óra

D csoport: Ausztrália–Dánia, al-Vakra 16 óra

C csoport: Lengyelország–Argentína, Doha (974 Stadion) 20 óra

C csoport: Szaúd-Arábia–Mexikó, Luszail 20 óra

December 1., csütörtök

F csoport: Horvátország–Belgium, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 16 óra

F csoport: Kanada–Marokkó, Doha (al-Tumama Stadion) 16 óra

E csoport: Japán–Spanyolország, al-Rajjan (Halifa Stadion) 20 óra

E csoport: Costa Rica–Németország, al-Hor 20 óra

December 2., péntek

H csoport: Koreai Köztársaság–Portugália, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16 óra

H csoport: Ghána–Uruguay, al-Vakra 16 óra

G csoport: Kamerun–Brazília, Luszail 20 óra

G csoport: Szerbia–Svájc, Doha (974 Stadion) 20 óra

Nyolcaddöntő

December 3., szombat

A1–B2, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16 óra

C1–D2, al-Rajjan (Ahmad bin Ali Stadion) 20 óra

December 4., vasárnap

D1–C2, Doha (al-Tumama Stadion) 16 óra

B1–A2, al-Hor 20 óra

December 5., hétfő

E1–F2, al-Vakra 16 óra

G1–H2, Doha (974 Stadion) 20 óra

December 6., kedd

F1–E2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16 óra

H1–G2, Luszail 20 óra

Negyeddöntő

December 9., péntek

E1/F2–G1/H2, al-Rajjan (Egyetemvárosi Stadion) 16 óra (1.)

A1/B2–C1/D2, Luszail 20 óra (2.)

December 10., szombat

F1/E2–H1/G2, Doha (al-Tumama Stadion) 16 óra (3.)

B1/A2–D1/C2, al-Hor 20 óra (4.)

Elődöntő

December 13., kedd

negyeddöntő győztese–2. negyeddöntő győztese, Luszail 20 óra

December 14., szerda

negyeddöntő győztese–4. negyeddöntő győztese, al-Hor 20 óra

Bronzmérkőzés

December 17., szombat

az elődöntők vesztesei, al-Rajjan (Halifa Stadion) 16 óra

Döntő

December 18., vasárnap

az elődöntők győztesei, Luszail 16 óra